Y000756K0000B0L
MFR.Part #
Y000756K0000B0L
JLCPCB Part #
C1468866
Description
-55℃~+125℃ 56kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS