CPR105R600KE10
MFR.Part #
CPR105R600KE10
JLCPCB Part #
C1485289
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 5.6Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS