CPW051R000JB31
MFR.Part #
CPW051R000JB31
JLCPCB Part #
C1433886
Description
-65℃~+275℃ 1Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors