CPR0391R00KE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR0391R00KE14
JLCPCB Part #
C1479382
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 3W 91Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS