EP3WS68RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
EP3WS68RJ
JLCPCB Part #
C1366419
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 3W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS