H81K18BZA
MFR.Part #
H81K18BZA
JLCPCB Part #
C3414011
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS