P0805E4262BBT
MFR.Part #
P0805E4262BBT
JLCPCB Part #
C4360340
Description
-55℃~+155℃ 200mW 42.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount