ERC5582K500FKEB500
MFR.Part #
ERC5582K500FKEB500
JLCPCB Part #
C3488415
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS