CPR0351R00JE14
MFR.Part #
CPR0351R00JE14
JLCPCB Part #
C1479117
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 3W 51Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS