H8274RBZA
MFR.Part #
H8274RBZA
JLCPCB Part #
C1406328
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS