CPCC104R000KE32
MFR.Part #
CPCC104R000KE32
JLCPCB Part #
C1479235
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 4Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS