CPCC108R000KE32
MFR.Part #
CPCC108R000KE32
JLCPCB Part #
C1480348
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 8Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS