H4P536KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P536KDCA
JLCPCB Part #
C1408202
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 536kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS