RN55D27R4FBSL
MFR.Part #
RN55D27R4FBSL
JLCPCB Part #
C5863018
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors