CP0015R1000KE66
MFR.Part #
CP0015R1000KE66
JLCPCB Part #
C19521508
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 15W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS