CP0015R1600KE66
MFR.Part #
CP0015R1600KE66
JLCPCB Part #
C19518201
Description
-65℃~+275℃ 15W 160mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS