Y01036K98000V9L
MFR.Part #
Y01036K98000V9L
JLCPCB Part #
C1496457
Description
-55℃~+125℃ 2W 6.98kΩ ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS