Y14419K10000T9L
MFR.Part #
Y14419K10000T9L
JLCPCB Part #
C1487830
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 9.1kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS