ERC5038K300BHEB500
MFR.Part #
ERC5038K300BHEB500
JLCPCB Part #
C3514637
Description
-65℃~+175℃ 100mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS