CP0015510R0KE66
MFR.Part #
CP0015510R0KE66
JLCPCB Part #
C19494644
Description
-65℃~+225℃ 15W 510Ω Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS