CP0015510R0JE66
MFR.Part #
CP0015510R0JE66
JLCPCB Part #
C19478336
Description
-65℃~+225℃ 15W 510Ω Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS