CA52201R000KE14
MFR.Part #
CA52201R000KE14
JLCPCB Part #
C3406694
Package
Plugin,D4.3xL59.1mm
Description
-65℃~+275℃ 11W 1Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL59.1mm Through Hole Resistors ROHS