Y0007984R200T9L
MFR.Part #
Y0007984R200T9L
JLCPCB Part #
C1475402
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 984.2Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS