CP0010R1800KE66
MFR.Part #
CP0010R1800KE66
JLCPCB Part #
C19571250
Description
-65℃~+275℃ 10W 180mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS