SMP14A-M3/84A
MFR.Part #
SMP14A-M3/84A
JLCPCB Part #
C3715576
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 17.2A 1uA 23.2V 400W TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS