CP0010R1000KE66
MFR.Part #
CP0010R1000KE66
JLCPCB Part #
C19488702
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 10W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS