CP0010R6800KE66
MFR.Part #
CP0010R6800KE66
JLCPCB Part #
C19605015
Description
-65℃~+275℃ 10W 680mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS