CP0010R1800KE663
MFR.Part #
CP0010R1800KE663
JLCPCB Part #
C3388163
Description
-65℃~+275℃ 10W 180mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS