CP00109R100KE66
MFR.Part #
CP00109R100KE66
JLCPCB Part #
C19618262
Description
-65℃~+275℃ 10W 9.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS