CP00055K600KE66
MFR.Part #
CP00055K600KE66
JLCPCB Part #
C19596597
Description
-65℃~+225℃ 5.6kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS