CP00209R100KE66
MFR.Part #
CP00209R100KE66
JLCPCB Part #
C19513928
Description
-65℃~+275℃ 20W 9.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS