CP00109K100KE66
MFR.Part #
CP00109K100KE66
JLCPCB Part #
C19558641
Description
-65℃~+225℃ 10W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS