CP000756R00JE66
MFR.Part #
CP000756R00JE66
JLCPCB Part #
C19605388
Description
-65℃~+275℃ 56Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS