ERL0722M000GNEK500
MFR.Part #
ERL0722M000GNEK500
JLCPCB Part #
C3476859
Description
-65℃~+175℃ 22MΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors