CP0005390R0JB14100
MFR.Part #
CP0005390R0JB14100
JLCPCB Part #
C19454423
Description
-65℃~+225℃ 390Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors