H85K36DCA
MFR.Part #
H85K36DCA
JLCPCB Part #
C1404937
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS