CP0005R1200JE66
MFR.Part #
CP0005R1200JE66
JLCPCB Part #
C19421007
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS