CP0005R1000JE66
MFR.Part #
CP0005R1000JE66
JLCPCB Part #
C19416740
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS