CP00052R000KE663
MFR.Part #
CP00052R000KE663
JLCPCB Part #
C3432861
Description
-65℃~+275℃ 2Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS