CP0005R1600JE66
MFR.Part #
CP0005R1600JE66
JLCPCB Part #
C19603058
Description
-65℃~+275℃ 160mΩ 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS