CP0005R1200KE66
MFR.Part #
CP0005R1200KE66
JLCPCB Part #
C19383030
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS