CP000547R00KE143
MFR.Part #
CP000547R00KE143
JLCPCB Part #
C3357809
Description
-65℃~+275℃ 47Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS