CP000547R00KE14
MFR.Part #
CP000547R00KE14
JLCPCB Part #
C1480831
Description
-65℃~+275℃ 47Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS