Y607119R2000A9L
MFR.Part #
Y607119R2000A9L
JLCPCB Part #
C1494742
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19.2Ω 300mW ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS