CP000547R00JE143
MFR.Part #
CP000547R00JE143
JLCPCB Part #
C1480860
Description
-65℃~+275℃ 47Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS