H8301KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8301KBCA
JLCPCB Part #
C1407883
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS