P0805E2741FNW
MFR.Part #
P0805E2741FNW
JLCPCB Part #
C4299302
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS