CMF6082K500BEBF
MFR.Part #
CMF6082K500BEBF
JLCPCB Part #
C1422394
Description
-55℃~+175℃ 1W 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors