RN60D11R0FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D11R0FBSL
JLCPCB Part #
C3394230
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 11Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors