MCT06030C8062FP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCT06030C8062FP500
JLCPCB Part #
C2109066
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 80.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS